H ΔΕΥΑ Θέρμης ενημερώνει τους καταναλωτές της Κοινότητας ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ και πιο συγκεκριμένα από την περιοχή ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ και προς την περιοχή ΠΑΛΑΙΩΝ ΝΕΚΤΡΟΤΑΦΕΙΩΝ ότι η διακοπή υδροδότησης που σημειώνεται σήμερα 25/6/2021 ημέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, οφείλεται σε βλάβη του αγωγού ύδρευσης . Τα συνεργεία είναι ήδη στο σημείο και εργάζονται για την αποκατάστασή της .Η διακοπή θα διαρκέσει έως το πέρας των εργασιών.