H ΔΕΥΑ Θέρμης ενημερώνει τους καταναλωτές της Κοινότητας ΘΕΡΜΗΣ, ότι η διακοπή που σημειώνεται σήμερα 5/7/2021 ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ στην ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΘΕΡΜΗΣ (ΠΡΟΣ ΠΑΝΟΡAΜΑ- ΠΕΡΙΟΧΗ ΛΙΟΓΕΡΜΑ) οφείλεται σε έκτακτη βλάβη (στην οδό ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ), λόγω των εργασιών που γίνονται από τον εργολάβο, στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «ΥΔΡΕΥΣΗ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΘΕΡΜΗΣ – ΔΗΜΟΥ ΘΕΡΜΗΣ Εξωτερικό δίκτυο». Συνεργείο της Δημοτικής Επιχείρησης είναι ήδη στην περιοχή και εργάζεται για την αποκατάσταση της βλάβης.