Κλειστά θα παραμείνουν λόγω της επιδείνωσης των καιρικών συνθηκών τα Κέντρα Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών (ΚΔΑΠ) σε Θέρμη, Τρίλοφο, Ν.Ρύσιο και Βασιλικά του ΝΠΔΔ «Κέντρα Κοινωνικής Πρόνοιας-Φροντίδας & Προσχολικής Αγωγής Δήμου Θέρμης» μετά από απόφαση του Προέδρου, σήμερα Τετάρτη 9 Ιανουαρίου 2019. Επίσης δεν θα λειτουργήσει η απογευματινή βάρδια του ΚΔΑΠ-ΜΕΑ «Αγκαλιά-ζω».
Last modified: 09/01/2019