Μία ξεχωριστή συναυλία, που αποτελεί ουσιαστικά την παρουσίαση της εργασίας με τίτλο “My Fanny Valentine” , παρουσιάζουν την ερχόμενη Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2018 μαθητές του τμήματος φωνητικής της κ. Θάλειας Μαυρίδου, του Ωδείου Θέρμης.
Η εκδήλωση πραγματοποιείται με την υποστήριξη της Δημοτικής Κοινωφελούς Επιχείρησης Πολιτισμού και Αθλητισμού του Δήμου Θέρμης και θα φιλοξενηθεί στο Δημοτικό Θέατρο, ενώ θα συμμετέχουν οι : Μαρία Γαβριηλίδου, Ελένη Καραγκούνη, Χρήστος Λοϊζος, Άννα Πολτζόγλου, Σμαρώ Τσιφουτίδου, Σοφία Χτζηδημητρίου και Ελένη Δημοπούλου. Στο πιάνο θα συνοδεύει το σχήμα η κ. Εύη Κυριαζίδου. Στο πλαίσιο της εκδήλωσης θα παρουσιαστούν έργα της εργασίας που αναφέρονται στον έρωτα και την αγάπη με τη συνοδεία μόνο πιάνου. Η μουσική εκδήλωση που είναι αφιερωμένη στην αγάπη και θα πραγματοποιηθεί στις 20.00 το βράδυ της ερχόμενης Τετάρτης με ελεύθερη είσοδο για όσους επιθυμούν να την παρακολουθήσουν.