Ο Δήμαρχος της Θέρμης , ο πρόεδρος του Ν.Π.Δ.Δ , ο υπεύθυνος των Κ.Α.Π.Η και ο πρόεδρος των μελών Κ.Α.Π.Η Κ. Σχολαρίου σας προσκαλούν την Κυριακή 30 Μαρτίου 2014 και ώρα 10:30 π.μ. στην Χορωδιακή Συνάντηση Κ.Α.Π.Η. Κ. Σχολαρίου στην Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι. Ν. Αγίου Γεωργίου.
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΘΕΡΜΗΣ | Θεόδωρος Παπαδόπουλος
ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ν.Π.Δ.Δ | Καρκατζίνος Νικόλαος
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ Κ.Α.Π.Η | Κοντοπίδης Γεώργιος
ΠΡΟΕΔΡΟΣ Κ.Α.Π.Η Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ | Μαυρίδης Δημήτριος