Το Κέντρο Συμβουλευτικής και Προσανατολισμού (ΚΕ.ΣΥ.Π) Θέρμης της Δ.Δ.Ε Ανατ. Θεσ/νίκης, σε συνεργασία με τον Δήμο Θέρμης (Δημοτική Επιτροπή Παιδείας Δήμου Θέρμης) σας προσκαλούν στην εκδήλωση που διοργανώνουν την Τετάρτη 25 Ιουνίου 2014, ώρα 19:00 με θέμα: “Συμπληρώνοντας το Μηχανογραφικό Δελτίο 2014”, στο θέατρο του Πολιτιστικού Κέντρου Θέρμης. Η εκδήλωση απευθύνεται σε μαθητές, αποφοίτους, γονείς – κηδεμόνες και εκπαιδευτικούς.
Για πληροφορίες:
ΚΕΝΤΡΟ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗΣ Κ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ (ΚΕ.ΣΥ.Π.) ΘΕΡΜΗΣ,τηλ.:2310 466462