Το Δημοτικό Ωδείο Θέρμης στο πλαίσιο των εκδηλώσεων Μουσικές Τετάρτες διοργανώνει μαθητική συναυλία, τάξη Βιολοντσέλου – Μουσικής δωματίου των μαθητών του Ωδείου, η τάξη της κ. Μυρτώς Ταλακούδη, στο Δημοτικό Θέατρο Θέρμης την Τετάρτη 15 Μαρτίου στις 7 μ.μ. με ελεύθερη είσοδο.
Οι μαθητές που θα συμμετάσχουν είναι οι: Ουρανία Παπαδοπούλου,Αλίκη – Όλγα Βουρούδη,Ειρήνη Διττοπούλου,Κίμων Θεοδωρόπουλος, Ντορέττα Δρίζη, Δημήτρης Ανδριέλης, Ελισσάβετ Καλφόγλου, Γιωργία Πολυμενέρη,
Αγγελική Παπαδοπούλου, Αργύρης Πουρνάρης (Πιάνο) και Χρυσάνθη Μυλωνά (Πιάνο)