Με χαρούμενα κάλαντα γέμισε από σήμερα το δημαρχείο της Θέρμης. “Ποδαρικό” έκανε η χορωδία του ΚΑΠΗ Θέρμης που με τον Πρόεδρο των μελών Ανδρέα Βιολιτζή και την προεδρο των Κέντρων Κοινωνικής Πρόνοιας, Φροντίδας & Προσχολικής Αγωγής έψαλε κάλαντα από διάφορες περιοχές της Ελλάδας.
Στη συνέχεια, ο Δήμαρχος Θεόδωρος Παπαδόπουλος υποδέχτηκε τους μικρούς μουσικούς του Αριστοτελείου Κολλεγίου που με τις ξεχωριστές φωνές τους έψαλαν τα χριστουγεννιάτικα κάλαντα.